Bielizna damska Triumph - podkreśl swoją kobiecość
Szukasz atrakcyjnej i komfortowej bielizny, która podkreśli Twoją kobiecość i pozwoli ją odkryć na nowo? Bielizna damska Triumph spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Odkryj z nami tą wyjątkową markę, wybieraną przez kobiety na całym świecie!
2018-02-27, 09:49

Triumph - historia

Wszystko zaczęło się od pewnego gorseciarza oraz kupca, którzy w 1886 roku założyli przedsiębiorstwo o nazwie Spiesshofer & Braun, pochodzącej od nazwisk założycieli. Skromny barak, niewielka liczba pracowników i kilka maszyn - takie były początki firmy, która obecnie jest jednym z najbardziej popularnych producentów bielizny damskiej. Przez 130 lat Triumph zaskakiwało coraz to nowszymi modelami biustonoszy, które uwypuklają biust, doskonale go podtrzymując, niezależnie od wielkości, a także stringów, fig i bokserek doskonale podkreślających kształt pośladków. Bielizna damska Triumph słynie z pięknych, koronkowych fasonów i wybierana jest przez szerokie grono kobiet na całym świecie.

Oferta bielizny damskiej Triumph

Bielizna tej marki przeznaczona jest dla kobiet w każdym wieku, niezależnie od oczekiwań. Wysokiej jakości materiały oraz modny design to tylko niektóre z rzeczy, które wyróżniają ją na tle konkurentów. Bielizna damska Triumph to szeroki wybór biustonoszy, majtek, halek oraz koszul nocnych. Bardzo popularną linią są znane na całym świecie biustonosze “DYNAMIC LITE®”, doskonale podtrzymujące kobiecy biust. Wielką sławą cieszy się także kolekcja EverNew, która stała się przełomem w świecie bielizny.

triumph

W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroki wybór bielizny damskiej Triumph w najlepszych cenach na rynku. Zapraszamy!

KONTAKT / AUTOR
Subtelna
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy