Koszulka Webster - idealna na każdą pogodę
Jesteś osobą aktywną fizycznie? Trenujesz w każdych warunkach, niezależnie od pogody? Koszulka Webster jest doskonałym produktem dla Ciebie, który pozwoli Ci osiągać najlepsze wyniki nawet w czasie deszczu i wiatru!
2018-01-04, 12:22

Bielizna termoaktywna Webster

Webster to profesjonalna bielizna termoaktywna, która posiada doskonałą izolację oraz system rozprowadzania ciepła. Bardzo dobrze odprowadza wilgoć oraz dba o prawidłową wentylację, co wpływa na wysoki komfort użytkowania. Koszulka Webster jest flagowym produktem z tej kolekcji, który wykonany jest z włókien mulitipoliestrowych, dzięki czemu schnie jeszcze szybciej niż inna tego typu bielizna termoaktywna. Posiada strukturę siatki, która umożliwia szybkie przekazywanie wilgoci i przestrzenne jej rozprowadzanie.

Zalety koszulki Webster

Poza tym, że koszulka Webster jest doskonałą izolacją podczas aktywności fizycznej w każdych warunkach atmosferycznych posiada również wiele innych zalet. Bardzo ważne jest to, iż jest ona środowiskiem, w który nie rozwija się flora bakteryjna oraz nie powoduje podrażnień alergicznych, dzięki czemu może być używana przez każdego. Jest elastyczna i wygodna, a także trwała, dzięki czemu może służyć nam przez dłuższy czas, nawet podczas częstego i intensywnego stosowania.

Koszulka Webster znajduje się w naszym sklepie internetowym! 

KONTAKT / AUTOR
Subtelna
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy